Кабінет інформатики
Середа, 04.08.2021, 06:54
Меню сайту

Пошук

Вхід на сайт

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту


1. Google-сфера: створення аккаунту, сервіси Google

2. Створення Google-форм, доповнення flubaroo

Google форми – онлайн сервіс для створення опитувань, що входить в пакет Google Документи. Результати роботи з цим сервісом можна вбудувати в сайт, відправити посилання поштою своїм кореспондентам. Можна використовувати в освіті для бліц-опитувань на будь-які теми, в дистанційної освіти для рефлексії. Для перевірки домашнього завдання можна надавати доступ, обмежуючи часові рамки. Види питань: тест з відкритою відповіддю (короткою або розгорнутою),  тести з однією або кількома вірними відповідями, тести на відповідність, шкала. На етапі створення форми можна обмежити кількість спроб учнів (1 відповідь з акаунта) або враховувати це при оцінюванні тестів. Є можливість результати опитування проаналізувати за допомогою інструментів електронної таблиці від Google. Для перевірки тестів використовується безкоштовний інструмент Flubaroo.

Flubaroo дозволяє: перевірити відповіді учнів на питання тесту, отримати звіт і аналіз успішності по кожному учню та по кожному питанню, електронною поштою відправити учням оцінки з їхніми результатами тесту і ключем до тесту. Оцінки відображаються у відсотках, перевести їх можна самостійно, використовуючи власну шкалу або формулу. 

3. Приклади використання форм на сайтах

4. Сервіс LearningApps.org

Сервіс LearningApps призначений для створення інтерактивних навчально-методичних модулів з різних предметів. Ці модулі можуть використовуватись безпосередньо як навчальні ресурси на різних етапах уроку або для самостійної роботи. Сервіс підтримує кілька мов (в тому числі й українську). Для початку роботи необхідно зареєструватися.

Сервіс заснований на роботі з шаблонами (заготовками) для створення роботи. Тематика різноманітна: кросворд, сортування картинок, гра «Хто хоче стати мільйонером?», завдання на встановлення відповідності «Знайти пару», ранжування, сортування по групах, фрагменти зображення, пазли, вікторина.

Зареєстрований вчитель може не тільки створювати свої завдання, а й створювати свій клас, реєструючи учнів і призначати для класу завдання для виконання. і аналіз успішності по кожному учню та по кожному питанню, електронною поштою відправити учням оцінки з їхніми результатами тесту і ключем до тесту. Оцінки відображаються у відсотках, перевести їх можна самостійно, використовуючи власну шкалу або формулу. 

5. Стрічка часу – Timetoast, TimeRime, Dipity

Стрічка часу - це оригінальний і дуже зручний спосіб подання інформації, розподіленої в часі. Так можуть бути представлені новини компанії, етапи її розвитку , еволюція продуктової лінійки і багато іншого. Стрічка часу дозволяє зіставляти події, порівнювати їх значущість і тривалість.

6. Віртуальні дошки - Linoit , Twiddla, Padlet.

Віртуальні дошки являють собою віртуальну стіну на яку можна прикріплювати фото, файли, посилання на сторінки Інтернет, замітки. Це може бути приватний проект стіни, модерується стіна з кількома учасниками, які будуть заповнювати віртуальну стіну інформацією або доступна для читання і редагування будь-яким користувачем майданчик для обміну інформацією. Можуть бути використані для організації дослідницької та  проектної діяльності, для створення вікі-газети, для збору ключової інформації в процесі уроку, позакласного заходу. Під час вивчення теми «Кодування інформації» можна запропонувати створити стіну «Системи кодування», учні мають додати стікер із назвою системи кодування, малюнок,що зображує алфавіт системи або сферу застосування. Можливо використовувати для створення портфоліо, для оформлення звітів про навчальну практику, екскурсію на підприємство, подорож, результати проведення тематичних тижнів, виставка робіт учнів тощо.

7. Створення тестів за допомогою он-лайн конструктора Online TestPad

Online Test Pad – безкоштовний сервіс для створення онлайн тестів. Містить 14 видів питань, можливість вставити картинку в питання, загальний доступ або доступ по кодовому слову, наочна статистика, можливість обмеження за часом.

приклад 

8. Ментальні карти

Карти розуму, або карти пам’яті, думок — діаграма на якій відображають слова, ідеї, завдання, або інші елементи, розташовані радіально навколо основного слова або ідеї. Використовуються для генерування, відображення, структурування та класифікації ідей, і в якості допоміжного засобу під час навчання, організації, розв'язання проблем, прийняття рішень, та написання документів.

 

 

 

Copyright MyCorp © 2021
Сайт створено у системі uCoz